فناوری های جدید یخچال ها

فناوری های جدید یخچال ها

فناوری های جدید یخچال ها

فناوری های جدید یخچال ها : یخچال فریزرهای امروزی در مقایسه با انواع قدیمی آن به انبوهی از سیستم ها، تکنولوژی ها، فیلترهای تصفیه، وسایل جانبی، ویژگی ها و قابلیت ها مجهز شده اند و دارای کارایی و عملکردی کاملا متفاوت با یخچال های قدیمی هستند.

در این مطلب قصد داریم جدید ترین تکنولوژی های مورد استفاده در یخچال ها را مطرح کرده و به بررسی آنها بپردازیم. با ما همراه باشید.

فیلتر تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب موجود در یخچال ها آب را بدون حذف مواد معدنی آن تصفیه می کند.

با قرار گرفتن این فیلتر ها در یخچال ، دیگر لازم نیست نگران ناخالصی های آب باشید و می توانید با خیال راحت از آبی کاملا سالم بهره ببرید.

لامپ های ال ای دی داخلی و خارجی

این لامپ ها با داشتن بیشترین بازده انرژی در برابر سایر لامپ ها ، امکان مشاهده بهتر و استفاده راحت تر از مواد داخل و پر کردن لیوان ها از آب و یخ را فراهم می کنند.

این لامپ ها دارای مصرف انرژی بسیار پایین و تولید گرمای کمی هستند و دارای عمر نسبتا طولانی نیز می باشند.

فناوری های جدید یخچال ها

دکمه های دیجیتال برای تنظیم درجه یخچال و فریزر

این دکمه ها به شما کمک می کنند تا بتوانید به راحتی دمای یخچال خود را تنظیم نمایید.

دکمه های کنترل لمسی

دکمه های کنترل لمسی با استفاده از تکنولوژی سنسور نوری ساخته شده اند و  امکان انتخاب سریع و آسان هر کدام از عملکرد ها را برای شما فراهم می کنند.

برفک آب کن اتوماتیک

یکی از مشکلات همیشگی در یخچال های معمولی برفک زدن یخچال و حذف دستی آن ها بود.

این تکنولوژی باعث می شود تا برفک های موجود در یخچال شما با فشردن تنها یک کلید حذف شوند.

فناوری های جدید یخچال ها

زنگ هشدار باز ماندن درب

اگر درب یخچال کاملاٌ بسته نشود و برای مدتی باز بماند، صدای آژیر شما را از آن آگاه ساخته تا از هدر رفتن سرما و انرژی جلوگیری کنید.

در پایان این مطلب باید به این نکته نیز اشاره نماییم که وجود این ویژگی ها در مجموع راحتی و جذابیت ظاهری بیشتری را برای یخچال فریزرها به همراه آورده است و بسیاری از آنان به کارایی بیشتر انرژی و یا طول عمر بیشتر مواد غذایی نیز کمک می کنند.

اما در مقایسه با سایر یخچال ها باعث افزایش قیمت در زمان خرید و هم چنین هزینه تعمیرات خواهند شد.

بنابر این سعی کنید یخچالی متناسب با بودجه و سلیقه و علایق و البته نیاز خود تهیه نمایید تا از داشتن آن در خانه خود لذت ببرید.