تلویزیون HDR ال جی

تلویزیون HDR ال جی

تلویزیون HDR ال جی : قبل از اشاره به بهترین تلویزیون های HDR ال جی، می خواهیم بدانیم HDR  چیست.

HDR مخفف شده  High Dynamic Range است و معنای آن، محدوده دینامیکی بالا است. با این تلویزیون ها بیشترین پیشرفت در کیفیت تصویر را تجربه می کنید.

تلویزیون های اچ دی آر ال جی، به طور بالقوه یک گام بزرگ نسبت به تلویزیون های استاندارد قدیمی محسوب می شوند.

و اما سوالی که اکنون مطرح می شود، این است که آیا فناوری جدید HDR ارزش این همه هیجان را دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

تلویزیون HDR ال جی

همچنین شما عزیزان میتوانید جهت خرید تلویزیون و کسب اطلاعات بیشتر در مورد HDR با مطالب فروشگاه اینترنتی بانه مارک  همراه باشید.

معمولا HDR با WCG که حدود رنگی وسیع تر و عمق و برد بهتری از رنگ ها است، همراه است.

با این قابلیت، تعداد رنگ های بیشتری را در تلویزیون خواهید دید و نکته جالب توجه این است که این قابلیت فقط در تلویزیون های HDR وجود دارد.

تلویزیون HDR ال جی

مثلا رنگ قرمز یا سبز تابلوی راهنمایی و رانندگی را به صورت طیف وسیعی از رنگ ها مشاهده خواهید کرد که با دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

فناوری اچ دی ار (HDR) به معنای محدوده دینامیکی بالا، محدوده کنتراست و دقت رنگ را نیز ارتقا می دهد و قسمت های روشن تصویر را روشن تر خواهید دید، علاوه بر آن عمق تصویر نیز بیشتر خواهد بود و تصویر خیلی طبیعی تر به نظر می رسد.

تکنولوژی اچ دی ار موجب می شود تا چگونگی نمایش روشنی و تاریکی بر روی صفحه نمایش تلویزیون بهبود بخشد و دقت رنگ را بالا می برد، در نتیجه  تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش واقعی تر خواهد بود و طیف رنگهای سبز، آبی و قرمز و هر رنگی بین آنها به صورت بهینه تر است.