ویژگی های ماشین لباسشویی

ویژگی های ماشین لباسشویی

ویژگی های ماشین لباسشویی: برای خرید یک ماشین لباسشویی معیارهای زیادی موجود می باشد که از مهم ترین آن ها می توان انواع برنامه های شستشو، برنامه های ضد عفونی کننده و انواع تکنولوژی های ماشین لباسشویی را عنوان کرد.

امروزه، قابلیت ها و ویژگی های هر ماشین لباسشویی مانند رنگ، مدل و طرح نیز تنوع بسیاری دارند.

با وجود تنوع میان قابلیت های مخصوص به هر لباسشویی، اما ما در اینجا قصد داریم به بررسی برحی از این قابلیت ها بپردازیم پس با ما همراه باشید:

انواع برنامه های شستشوی لباسشویی :

هر ماشین لباسشویی برنامه های شستشوی متنوعی دارد که البته با گذشت زمان به تعداد این برنامه ها اضافه می شود.

برنامه های شستشوی هر ماشین لباسشویی با ویژگی هایی مانند جنس لباس، رنگ آن، مدت زمان شستشو و درجه حرارت متناسب است و هر برنامه با این تناسب طراحی شده است.

ویژگی های ماشین لباسشویی

در این میان از چند برنامه نام می بریم :

شستشوی دستی، لباس های مخلوط، لباس های تیره، لباس کودک، لباس نخی، کتان، پشمی یا ابریشمی، لباس ورزشی، البسه زیر، ملحفه و پتو

صفحه نمایش دیجیتال :

این صفحه نمایش به شما مراحل شستشو، زمان باقیمانده، دور موتور، برنامه و دمای انتخابی ماشین لباسشویی را اعلام می کند.

شستشو به وسیله بخار :

در این سیستم برای شستشو، آب تبدیل به بخار می شود و این کار علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و انرژی تمیزی بیشتر لباس ها، ضدعفونی شدن، تازگی و طراوت بیشتر و نیز چروک شدن کمتر آن ها را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

آلارم هشدار دهنده :

این هشدار زنگ زمانی فعال می شود و به صدا در می آید که در حین کار ماشین لباسشویی با مشکلی مواجه شود، علاوه بر این، هنگام به پایان رسیدن مراحل شستشو نیز فعال می شود و شما را از اتمام کار ماشین لباسشویی آگاه می سازد.

قفل کودک :

اگر در خانه فرزندی خردسال دارید، این قابلیت، برایتان بسیار مهم خواهد بود چراکه دستگاه قفل شده و امنیت کودک حفظ می شود.

ویژگی های ماشین لباسشویی

برنامه ضد چروک :

با استفاده از این برنامه، دور خشک کن ماشین لباسشویی آهسته تر خواهد بود و در نتیجه لباس ها کمتر پیچانده و چروک می شوند.

برنامه تأخیر شست و شو : 

چنانچه می خواهید در ساعات حداقل مصرف برق مانند نیمه شب ها و یا زمانی که خارج از منزل یا در حال استراحت هستید ازماشین لباسشویی خود استفاده کنید، کافیست دکمه مخصوص این برنامه را فعال کنید و زمان آغاز و پایان کار دستگاه و برنامه شستشوی مورد نظر خود را تنظیم نمایید.

شستشوی سریع :

بعضی اوقات پیش می آید لباس هایی دارید که خیلی هم کثیف نیستند و نیازی به طی تمام مراحل شستشو ندارند، در این صورت می توانید از برنامه های شستشوی سریع 30 دقیقه ای و یا حتی کمتر استفاده کنید تا علاوه بر دسترسی سریع تر به لباس های تمیز، در انرژی صرفه جویی کرده و استهلاک ماشین لباسشویی خود را نیز پایین بیاورید.

ویژگی های ماشین لباسشویی

آب کشی تکمیلی :

اگر پوستی حساس دارید و برایتان مهم است که مواد شوینده در لا به لای لباس هایتان پنهان نباشند و یا به طور اشتباه بیشتر از حد معمول در محفظه، ماده شوینده ریخته اید و می خواهید مانع از رسوب آن بر روی لباس هایتان شوید، می توانید از این برنامه استفاده کنید تا از پاک شدن لباس هایتان از هرگونه مواد، مطمئن شوید.

این نکات و مواردی که گفته شد تنها برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی بودند که سعی داشتیم در این مطلب به مهم ترین آن ها بپردازیم.

برای خرید ماشین لباسشویی مورد نظر خود یا هر محصول خانگی دیگری می توانید از محصولات ما در سایت فروشگاهی بانه مارک دیدن نمایید.